رسانه جامع کارآفرینی و نوآوری استان فارس

آغاز فراخوان گرنت فناوری جوانه

حمایت از ایده‌های فناورانه با اجرای طرح "گرنت فناوری"

به منظور بسط و توسعه توان ملی در نوآوری و کارآفرینی مبتنی بر دانایی، زمینه‌سازی حرکت دانشگاه‌های کشور به سوی دانشگاه کارآفرین، ارتقا ظرفیت توسعه فنّاوری در مراکز پژوهشی و حمایت از صاحبان ایده‌های فنّاور در جهت تولید نمونه اولیه (MVP)، دفتر امور فنّاوری وزارت عتف از پایان‌نامه‌ها و رساله‌های دارای ایده‌های فنّاورانه و بازارگرا در قالب گرنت فناوری جوانه حمایت می‌کند.

در مرحله‌ی آزمایشی، این طرح در پنج استان آذربایجان شرقی، فارس، خراسان رضوی، مرکزی و سمنان و با حمایت پارک فناوری اطلاعات و ارتباطات (فاوا) به عنوان سازمان حامی اجرا شد. با استفاده از تجربیات حاصل‌شده از اجرای فراخوان مرحله آزمایشی، فراخوان مرحله اول با اعطای نزدیک به ۱۵۵۰ گرنت از طریق ۲۶ پارک علم و فناوری در ۱۹ استان به اجرا در خواهد آمد.

یادآور می‌شود برنامه گرنت فناوری از طرف وزارت علوم، تحقیقات و فناوری با هدف بسط و توسعه فعالیت‌های نوآورانه و فناورانه در دانشگاه‌ها و مراکز پژوهشی طرح‌ریزی شده است.

اعضای هیئت علمی دانشگاه‌ها و موسسات پژوهشی که استاد راهنمای پایان نامه کارشناسی ارشد یا رساله دکتری هستند،‌ مخاطبین اصلی طرح جوانه خواهند بود.

شبکه تاد پارک فناوری اطلاعات و ارتباطات (فاوا) از کلیه پایان‌نامه‌ها/رساله‌های مرتبط با حوزه فناوری اطلاعات و ارتباطات که دارای ایده‌های فنّاورانه و بازارگرا که در راستای دستیابی به ” MVP ” و در برنامه جوانه وزارت عتف پذیرفته شده‌اند، در قالب “گرنت جوانه فاوا ” حمایت می‌کند.

جهت دریافت شیوه‌نامه اجرایی لطفاً“کلیک” کنید. پیش از شروع ثبت‌نام، لازم است کاربرگ‌های مورد نیاز را از کاربرگ‌های موردنیاز ثبت درخواست دانلود و تکمیل نمائید. همچنین برای دریافت راهنمای ثبت‌نام متقاضی گرنت” کلیک” کنید.

ثبت نام

مهلت ثبت‌نام در فراخوان اول طرح گرنت جوانه از نهم تا بیست و سوم اسفند ماه ۱۳۹۹ است.علاقمندان جهت ثبت نام و کسب اطلاعات بیشتر می‌توانند به آدرس techgrant.msrt.ir مراجعه فرمایند.

10plugin.ir