رسانه جامع کارآفرینی و نوآوری استان فارس

الکام‌استارز

الکام‌استارز یکی از مهم‌ترین رویدادهای استارت‌آپی ایران است که همه‌ساله در نمایشگاه الکامپ برگزار می‌شد؛ اما امسال با حال و هوای مجازی برگزار خواهد شد.

لکام‌استارز یکی از مهم‌ترین رویدادهای استارت‌آپی ایران است که همه‌ساله در نمایشگاه الکامپ برگزار می‌شد؛ اما امسال با حال و هوای مجازی برگزار خواهد شد.

همسو با جریانات جهانی، اکوسیستم استارت‌آپی ایران نیز در مسیر رشد قرار دارد. یکی از مهم‌ترین رویدادهای استارت‌آپی ایران، الکام‌استارز است که معمولا در قلب نمایشگاه الکامپ برگزار می‌شد؛ اما امسال این نمایشگاه نیز در سایه شیوع کرونا فرصت برگزاری پیدا نکرد.

در یک سال گذشته، استارتاپ‌ها نقش بسیار مهمی در حوزه کسب‌وکار، سلامت و آموزش ایفا کردند و اهمیت خود را به‌خوبی نشان دادند. به همین دلیل، فعالان حوزه فناوری اطلاعات کشور در سازمان نظام صنفی رایانه‌ای کشور برآن شدند که امسال الکام‌استارز را به‌صورت مستقل و با حال و هوای مجازی برگزار کنند.

در الکام‌استارز امسال چه می‌گذرد

امسال الکام‌استارز در سه بخش الکام‌پیچ، آوردگاه سرمایه و پاویون شتاب برگزار می‌شود که فرصت بسیار ارزشمندی برای استارتاپ‌ها و سرمایه‌گذاران فراهم می‌کند. امسال هم شاهد ارائه‌های جذابی خواهیم بود که پس از داوری، به بهترین‌ها جوایزی تعلق خواهد گرفت. در پاویون شتاب، مشاوره‌های ارزشمندی از طرف مربیان کارآزموده به‌رایگان در اختیار استارتاپ‌ها قرار خواهد گرفت و در یکی از جذاب‌ترین بخش‌ها، با همکاری بیش از ۲۰ مجموعه سرمایه‌گذاری به ۶ استارتاپ برتر درمجموع ۴ میلیارد تومان وام ارزان‌قیمت و فرصت دریافت اعتبار تا ۱۸ میلیارد تومان از طریق هم‌سرمایه‌گذاری اعطا خواهد شد.

الکام‌استارز

10plugin.ir