رسانه جامع کارآفرینی و نوآوری استان فارس

برنامه شتابدهی شرکت صنتا(صنایع نانوتک آینده)

سرمایه گذاری بر طرح های ساخت غشای نانویی آب شیرین کن

شرکت در برنامه شتابدهی شرکت صنتا (صنایع نانوتک آینده) جهت سرمایه گذاری بر طرح های برتر “ساخت غشای نانویی آب شیرین‌‌کن” آغاز شد. شرکت راهبر سیستم دانش (رسد) به عنوان مجری این رویداد، با هدف دستیابی به راهکار اجرایی و مبتنی بر فناوری نانو جهت تصفیه آب شور برای کاربرد در مصارف کشاورزی، چالش “ساخت غشای نانویی آب شیرین کن” را برگزار می‌نماید.

امروزه به دلیل کمبود منابع آبی قابل شرب و یا قابل استفاده در کشاورزی از یک سو و از سوی دیگر آلودگی گسترده آب‌های سطحی و زیرسطحی، بویژه آلودگی به عناصر معدنی مانند نمک، دسترسی به آب سالم تبدیل به یک معضل گردیده است. این شرایط جامعه علمی را بر آن داشته تا با استفاده از فناوری‌های گوناگون مانند نانوفناوری، مشکل تامین آب سالم را مرتفع نمایند.

تیم های برتر این چالش مشمول حمایت ورود به فرایند شتابدهی شرکت صنایع نانوتک آینده (صنتا) قرار خواهند گرفت. این حمایت بسته به نیاز فناوران برگزیده جهت توسعه فناوری و محصول شامل موارد زیر می‌باشد:

  1. دریافت سرمایه گذاری توسعه محصول و فناوری تا ۱۰ میلیارد ریال.
  2.  تامین زیرساخت‌‌های تجاری سازی شامل محل استقرار تیم اجرایی، مشاوره و مربی گری، خط تولید و غیره.

برنامه شتابدهی شرکت صنتا - صنایع نانوتک آینده

مهلت ارسال پروپوزال به برنامه شتابدهی شرکت صنتا تا ۵ اسفند ۱۳۹۹ می باشد. علاقمندان جهت دریافت اطلاعات تکمیلی و ارسال پروپوزال به این آدرس مراجعه کنند و یا جهت کسب اطلاع بیشتر با این شماره ۶۶۵۶۰۷۲۷-۰۲۱ تماس حاصل فرمایند.

10plugin.ir