رسانه جامع کارآفرینی و نوآوری استان فارس

برگزاری رویداد ملی فرصت (طرح شهید بابایی)

بنیاد ملی نخبگان برگزار می کند

بنیاد ملی نخبگان در قالب طرح شهید بابایی با همکاری شرکت کاشف طوبی اقدام به برگزاری رویداد ملی فرصت که رویدادی رقابتی مسئله‌محور و مبتنی بر مدل‌های نوآوری‌باز است، می‌پردازد. نوآوری باز رویکردی است برای بهره‌گیری شرکت‌ها و نهادهای مسأله‌مند از ظرفیت‌های فناورانه برون سازمانی مانند نخبگان و دانشگاه‌ها و … . همچنین یادگیری مسئله‌محور یک روش یادگیری کل‌گرا است که کل‌نگری را هم در سطح موضوعات آموزشی و هم در سطح مهارت‌های اجتماعی مدنظر قرار می‌دهد.

در این روش، یادگیرندگان با قرارگرفتن در یک موقعیت و مواجهه کل‌گرا با یک مسئله، تلاش می‌کنند دانش، مهارت و دیگر منابع لازم برای حل مسئله را به‌دست آورند. در این حالت، یادگیری همراه با هدف و انگیزه خواهد بود و یادگیرنده در زمان نه‌چندان طولانی بازخورد آن‌ چه را یادگرفته دریافت می‌کند.

حالا تصور کن،جایی وجود داشته باشه، ۱۰۰ ساعت آموزش، در کنار یه منتور مجرب و متخصص، به تو و تیمت کمک کنه تا علاوه بر ساخت محصولات، با قطب های صنعتی ارتباط داشته باشی؛ و در نهایت برای کسب و کارت سرمایه گذار جذب کنی.

همه اینا رو میتونی تو رویداد ملی فرصت تجربه کنی.

رویداد ملی فرصت (طرح شهید بابایی)
در این راستا علاقه مندان به شرکت در رویداد ملی فرصت (طرح شهید بابایی) می توانند به صورت انفرادی و یا گروهی از ۱۲ تا ۳۰ بهمن ماه با مراجعه به سایت oppevent.ir اقدام به ثبت نام در این رویداد نمایند.

10plugin.ir