رسانه جامع کارآفرینی و نوآوری استان فارس

حمایت شرکت شهرک‌های صنعتی فارس از استارت آپ ها

مدیر عامل شرکت شهرک‌های صنعتی فارس گفت: استارت آپ ها می‌توانند شتاب دهنده رونق تولید در استان باشند.

احد فتوحی در آیین افتتاح بزرگترین رویداد استارت آپ دمو جنوب کشور افزود: هر حرکتی که در استان در زمینه توسعه صنعتی، اشتغال‌زایی و رونق تولید انجام می‌شود باید ارج گذاشته شود.

وی ادامه داد: شرکت شهرک‌های صنعتی فارس رسالت تکمیل زیرساخت‌های شهرک‌های صنعتی را بر عهده دارد و در ۶۱ شهرک و ناحیه صنعتی استان فارس این زیرساخت‌ها آماده شده است.

حمایت از استارت آپ ها برای رونق تولید 

وی با بیان اینکه شهرک ها و نواحی صنعتی فارس آماده جذب سرمایه‌گذاران است، اظهار داشت: هم اینک در ۹۵ درصد این شهرک‌ها صنایع خرد، متوسط و کوچک با اشتغالزایی ۳۶ هزار نفر مستقر هستند و وجود استارت آپ‌ها در کنار این صنایع می‌تواند روند رونق تولید در استان را شتاب دهد.

حمایت شرکت شهرک‌های صنعتی فارس از استارت آپ ها

فتوحی بیان کرد: قطعا امسال سیاست حمایت از صنایع و همچنین استارتاپ‌ها را در جهت رونق تولید دنبال خواهیم کرد و انتظار است که استارت‌آپ‌ها نیز طرح‌هایی را که نیاز استان است ارائه کنند.

وی اظهار امیدواری کرد : با همکاری استارت آپ ها ، صنایع استان به سمت هوشمندسازی سوق داده شوند.

به گفته ی مدیر عامل شرکت شهرک‌های صنعتی فارس ، در یک سال گذشته ۲۰۰ طرح با سرمایه‌گذاری ۲۰۰ میلیارد تومان و ۲ هزار فرصت شغلی در شرکت شهرک های صنعتی استان فارس سرمایه‌گذاری شده است.

گفتنی است با حمایت شرکت شهرک های صنعتی فارس، بزرگترین رویداد استارت آپ دمو جنوب کشور با موضوع هوشمندسازی صنعت با رویکرد افزایش بهره‌وری در تولید و فروش، در اتاق بازرگانی، صنایع، معادن و کشاورزی شیراز برگزارشد.

 

 

منبع شرکت شهرک های صنعتی استان فارس

10plugin.ir