رسانه جامع کارآفرینی و نوآوری استان فارس

شتاب ویکند آنلاین کودک

تبدیل ایده اپ و بازی به درآمد ارزی

شتاب ویکند آنلاین کودک یک رویداد آموزشی-تجربی (Experiential Education) در سراسر دنیاست که در ۳ روز متوالی (در انتهای هفته) برگزار می‌گردد. در این برنامه شرکت کنندگان پر انگیزه‌ای شامل برنامه نویسان، مدیران تجاری، عاشقان استارتاپ، بازاریاب‌ها و طراحان گرافیک گرد هم می‌آیند تا طی ۵۴ ساعت ایده هایشان را مطرح کنند، گروه تشکیل بدهند و هر گروه ایده‌ای را اجرا کند.

این برنامه جهانی تا بحال بیش از یک هزار بار در بیش از ۴۸۰ شهر دنیا برگزار گردیده و شبکه پهناوری از مشتاقان کارآفرینی را پدید آورده است. در استارتاپ ویکند ایده‌های زیادی مطرح می‌شوند اما آنچه در این برنامه اهمیت فراوان دارد فقط سه چیز است. اجرا، اجرا و فقط اجرا! این برنامه از ساعت ۶ بعدازظهر روز چهارشنبه آغاز و تا ساعت ۱۰ شب روز جمعه ادامه دارد.

در شتاب ویکند آنلاین کودک شرکت کنندگان همگی در یک فضای مشترک قرار می‌گیرند و با کمک مربیان خبره که از میان کارآفرینان موفق انتخاب می‌گردند ایده‌ها را به کسب و کار تبدیل می‌نمایند. در پایان برنامه تیم‌ها پروژه‌های خود را به هیئتی از داوران که از میان جامعه سرمایه‌گذار و استادان دانشگاهی و کارآفرینان هستند، ارائه می‌نمایند.

شتاب ویکند آنلاین کودک

جوایز ویژه به ۷ محصول برتر در این رویداد به شرح زیر می باشد:

-۱۵ میلیون تومان کمک هزینه تکمیل و حمایت از هفت محصول برتر
-انتشار در گوگل پلی توسط شبکه شتاب
-۱۰۰۰ دلار کمک تبلیغاتی (Ads & ASO) در قالب سرمایه گذاری

آخرین مهلت ثبت نام در این رویداد ۲۵ بهمن ماه می باشد.
زمان برگزاری ۲۹ بهمن ماه لغایت ۱ اسفند ماه می باشد.

همچنین شما علاقه مندان برای ثبت نام در این رویداد به نشانی اینترنتی http://shetab.info/ می توانید مراجعه نمائید.

10plugin.ir