رسانه جامع کارآفرینی و نوآوری استان فارس
[better-social-counter style=”box” columns=”4″ colored=”1″ order=”twitter,instagram,linkedin,rss” title=”با ما همراه باشید” show_title=”1″ icon=”fa-address-card” heading_color=”” heading_style=”t6-s3″ title_link=”” bs-show-desktop=”1″ bs-show-tablet=”1″ bs-show-phone=”1″ css=”” custom-css-class=”” custom-id=””]

فارس استارت آپ در اینستاگرام

درباره ما :

فارس استارت آپ در نظر ما رسانه ای خلاق و چابک است، که تلاش می کند با فراهم آوردن بستری مناسب جهت همکاری با اکوسیستم کارآفرینی و استارتاپی استان فارس ؛ زمینه حمایت از ایده‌های نوآورانه در راستای اتصال بازار و بهتر دیده شدن در جامعه استارت آپی را فراهم کند.
فارس استارت آپ به عنوان بازوی رسانه ای زیست بوم فناوری و نوآوری استان فارس می تواند پل ارتباطی بین استارتاپ‌ها ، شتاب دهنده ها ، مراکز رشد ، شرکت های سرمایه گذاری و منتورهای فعال در اکوسیستم فارس باشد.
هدف ما، حمایت از ایده های نوآورانه و استارتاپ های فعال در اکوسیستم فارس است.
فارس استارت آپ در کنار افزایش آگاهی عمومی نسبت به کاربرد فناوری و نوآوری در فضای کسب وکار، در پی فعال سازی و حمایت از تیم های جوان و خلاق بومی استان فارس نیز می باشد.
امروزه ارتباط بین عناصر فعال جامعه استارت آپی در زیست بوم فن آوری و نوآوری از ضروری ترین امور برای توسعه اکوسیستم محسوب می شود ، ما به نوبه خودمان تلاش می کنیم گامی مثبت در این زمینه برداریم.

آدرس :

شیراز،بولوارامیرکبیر
کوچه ۱۲ ،ساختمان سبلان، واحد ۵

اطلاعات تماس :

تلفن : ۰۷۱۹۱۳۰۱۲۴۷-۰۹۱۷۲۵۶۴۹۳۹
ایمیل : farsstartup@gmail.com

برای ما پیغام بفرستید.

[gravityform id=”1″ title=”false” description=”false” ajax=”false”]