رسانه جامع کارآفرینی و نوآوری استان فارس

InotexPitch; آغاز ثبت نام چهارمین دوره اینوتکس پیچ

چهارمین دوره رقابت‌های استارتاپی اینوتکس پیچ(Inotex Pitch 2021) آغاز شد

ثبت نام در چهارمین دوره رقابت‌های استارتاپی اینوتکس پیچ(Inotex Pitch 2021) آغاز شد.

اینوتکس پیچ (Inotex Pitch 2021) یکی از رویدادهای جانبی نمایشگاه اینوتکس ۲۰۲۱ است که برای چهارمین سالِ متوالی رقابتی بزرگ بین استارتاپ‌های سراسر کشور را برگزار می‌کند. مرحلۀ نخست این رقابت‌ها از بهمن ماه تا اردیبهشت ماه سال ۱۴۰۰ در ۶ شهر ایران (قزوین، تبریز، همدان، کرمان، بوشهر و تهران) برگزار و ایده‌های برتر هر شهر به انتخاب داوران محلی مشخص خواهند شد.

در ادامه از استارتاپ های برگزیده شده در مرحله مقدماتی (۲ الی ۳ استارتاپ از هر شهر) به منظور حضور در نمایشگاه اینوتکس ۲۰۲۱ و نیز شرکت در رقابت‌های نیمه‌نهایی و نهایی دعوت به عمل می‌آید. در این مرحله، استارتاپ‌ها ضمن بهره‌مندی از فرصت حضور در دوره‌ی پیش-شتابدهی مخصوص اینوتکس، امکان بهره‌مندی از خدمات ویژه (از قبیل فضای کار اشتراکی رایگان، خدمات مربوط به سیستم‌های پرداخت آنلاین و …) را به منظور توسعه کسب‌وکار و آمادگی بیشتر برای شرکت در رقابت نهایی را خواهند داشت

اینوتکس پیچ

مرحله اولیه این رقابت‌ها، از تاریخ ۲۳ بهمن ماه در شهر کرمان آغاز می شود و پس از برگزاری رویدادهای مقدماتی به ترتیب در شهرهای تهران، قزوین، بوشهر، تبریز و همدان، تیم های برتر هر شهر به انتخاب داوران مشخص می گردند.

برگزیدگان استانی ضمن ورود به دوره شتابدهی و بهره مندی از خدمات مشاوره ای و فنی رویداد اینوتکس، راهی رقابت های نهایی در نمایشگاه اینوتکس می گردند.

خبر مهم اینکه طی همکاری به عمل آمده با کشور ترکیه، رقابت نهایی اینوتکس پیچ همزمان با نمایشگاه اینوتکس و با حضور شرکت های VC و سرمایه گذاران از کشورهای ایران و ترکیه برگزار می شود.

علاقه‌مندان جهت ثبت نام یا کسب اطلاعات بیشتر میتوانند به سایت رویداد به نشانی Pitch.inotex.com مراجعه نمایند.

10plugin.ir